Miks valida palkmaja

ON PÕHJUST VALIDA KONTIO PALKMAJA!

Tervislik ja meeldiv eluviis tagab teie heaolu

Kontio palkmaja on mugav ja inspireeriv elukeskkond. Õhutihe, kuid hingav konstruktsioon tagab hea kvaliteediga siseõhu ja aitab teil tunda end paremini. Massiivse põhjamaise männi ajatu elegants ja meeldiv õhustik omavad positiivset mõju vaimule, aidates teil lõõgastuda ja elada tervislikult.

Looduslik puit on turvaline ja tervislik ehitusmaterjal, luues kaunilt soojad pinnad. Elegantne arhitektuur, rahulikud ja meeldivad ruumid loovad koduse õhkkonna. Kontio palkmaja suunab täiesti loomulikult teel Mittekiirustavate Eluviisideni, mis võimaldavad elada täiuslikumat elu kui kunagi varem.

Keskkonnasäästlik valik

Jätkusuutlikku arengut ja kliimamuutusi arvestades on puit tegelikult kõige eelistatum ehitusmaterjal. Asudes taastuvate loodusvarade keskel, ostab tehas puitu ainult sertifitseeritud keskkonnasäästliku metsamajandusega metsadest. Madala energiakuluga tootena põhjustab Kontio palkmaja keskkonnale minimaalset stressi.

Tänapäevane palkmaja on energiasäästlik. Tihedad konstruktsioonid parandavad elumugavust, vähendades samas kulusid küttele ja ventilatsioonile. Isolatsioon ja massiivpuidule iseloomulikud termilised omadused säilitavad soovitud temperatuuritaseme kõikides tingimustes, mis veelkord tõestab puidu äärmiselt kõrget energiasäästlikkust.

Kõige sobivam erinevatesse tingimustesse

Palkmajad on leidnud oma koha kogu maailmas kõikides erinevates kliimatingimustes. Vastavalt meie klientide erivajadustele projekteeritud, hoolikalt kavandatud ja hästi ehitatud Kontio palkmajad taluvad maavärinaid, tugevaid lumelaviine, taifuune – ja seda kõike ilma kahjustusteta. Ehitusmaterjalina on aeglaselt kasvav põhjamaine mänd Põhja-Soomest kõige parem, turvalisem ja usaldusväärsem valik.

Ehitusplatsi pinnast ei ole võimalik valida. Raskete konstruktsioonide ehitamiseks pehmele pinnasele on sageli vaja suuri vundamente ja isegi vaiade rajamist. Puitkonstruktsiooni kergus aitab siin säästa nii raha kui ka materjale.

 

Hoolikalt projekteeritud kvaliteetsed palkmajad

Kontio kaubamärki tuntakse kui kvaliteediliidrit palkmajade tootmises. Aastakümneid kestnud arendustegevus ning hoolikalt projekteeritud konstruktsioonid ja detailid vastavad ehituseeskirjade rangetele nõuetele. CE kvaliteedisertifikaat tagab, et Kontio kliendid saavad alati eeskirjadele ja standarditele vastavad kvaliteetsed tooted.

Kontio palkmaja pakett hõlmab täpselt projekteeritud funktsionaalseid konstruktsioone, kvaliteetseid materjale, professionaalseid ehitusspetsialiste ja pidevat kohalikku klienditeenindust. Kontio meeskond, kes haldab kogu ehitusprojekti sujuvalt ja targalt, on kogu aeg teie kõrval – nii säästate oma aega, närve ja raha.

Tugev spetsialistide meeskond teie teenistuses

Spetsialistid, kes on teinud pikaajalist koostööd, moodustavad tugeva ja usaldusväärse ahela. Me aitame teil leida parima lahenduse, arvestades kõiki vajalikke tegureid, sh kohalikke ehituseeskirju ja kliimatingimusi.Erakordselt pikk kogemus, samuti vastutustundlik ja tõsine suhtumine palkmajade tulevikku muudab Kontio usaldusväärseks partneriks teie väikesele või suurele projektile. Oleme teie teenistuses ja pakume teile kõiki meie teadmisi kvaliteetse palkmaja projekteerimiseks ja ehitamiseks. Tehke algust ja võtke meiega ühendust lähimas Kontio esinduses (the nearest Kontio Team).